Madeta.cz

Seřizovač/seřizovačka výrobního zařízení

Co Vás čeká:

  • seřizování strojů dle předepsaných technologických parametrů,
  • identifikování poruch a jejich příčin,
  • odstraňování závad na vyhrazených zařízeních,
  • plnění dalších úkolů dle pokynů vedoucího údržby.

Co u kandidátů/tek hledáme a oceňujeme:

  • SOU nebo SOŠ (strojního nebo elektrotechnického zaměření),
  • výhodou jsou zkušenosti s obsluhou a seřizováním strojů,
  • kvalifikace dle nařízení vlády č. 194/2022 § 5 nebo § 6 výhodou, ale není podmínkou,
  • ochotu pracovat ve dvousměnném nebo nepřetržitém provozu (nabízíme dvě pozice),
  • technické myšlení,
  • manuální zručnost,
  • smysl pro týmovou práci,
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • zázemí stabilní české společnosti s více než 120letou tradicí,
  • příjemné pracovní prostředí a férový přístup,
  • možnost vzdělávání a profesního růstu,
  • náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek až 12 000 Kč ročně do cafeterie,
  • příspěvek na dopravu, roční odměny, další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, stravenky, možnost nákupu produktů Madety za výhodné ceny, zaměstnanecký program zvýhodněných mobilních tarifů atd.).

Máte dotaz či námět? K nezávaznému kontaktu stačí pouze jeden krok – vyplnit následující formulář:

Odesláním souhlasíte, že Vaše osobní údaje budou použity k odeslání formuláře do e-mailové schránky společnosti, aby měla možnost odpovědět na Váš dotaz. Podrobnosti zde.

Všechna pole formuláře jsou povinná.

tato položka je povinnázadejte prosím celé jméno a příjmení
tato položka je povinnáe-mailová adresa není zadána ve správném formátu
tato položka je povinnátelefonní číslo není zadáno ve správném formátu
tato položka je povinná