Mám zájem o práci
Madeta.cz

Proč k nám?

Co tedy ve zkratce znamená být MADEŤÁKEM?

MADETA není jen největší mlékárna v České republice. Co nás určuje především, je úcta k tradici, lidem a jejich poctivé práci. Díky tomu se již více než 110 let mohou naši zákazníci spolehnout, že značka Madeta je symbolem kvality, a naši zaměstnanci na to, že jsou pro nás dalším členem rodiny. Asi i proto si rádi říkáme MADEŤÁCI.

Jsme hrdí na to, že jsme českou firmou, firmou s jasnou vlastnickou strukturou v rukách jednoho majitele. Přestože je nás více než 1 500, což je na běžnou rodinu opravdu hodně, rozhodně nefungujeme jako korporát. Mnohoúrovňovou strukturu řízení u nás nečekejte. Popovídat si s naším majitelem a generálním ředitelem v jedné osobě tak není nic nereálného. Pravděpodobně i díky tomu více než 80 % zaměstnanců v našem interním průzkumu projevilo důvěru vedení firmy a 70 % by doporučilo Madetu jako zaměstnavatele svým přátelům a známým. To mluví asi za vše.

Co vám tedy můžeme nabídnout? Kromě řady zaměstnaneckých benefitů (vyjmenovaných pod tímto článkem) je to především příjemné pracovní prostředí ve stabilní, prosperující společnosti, která svá rozhodnutí směřuje především k dlouhodobé udržitelnosti. Chceme, aby se na nás mohli spolehnout nejen současné, ale i budoucí generace zákazníků a také našich zaměstnanců. A spolehnout se můžete mimo jiné i na to, že vám výplata dorazí vždy včas.

Pokud se rádi družíte, dáme vám příležitost. Ceníme si dobrých mezilidských vztahů a týmové práce. Proto několikrát do roka pořádáme různé team-buildingové aktivity (výlety, plesy, dětské dny a další společné akce).

Symbolické jsou pro nás ale především naše výrobky. Věřit produktům, které v Madetě vyrábíme, není nic těžkého. Kvalita je u nás na prvním místě, a není to klišé. Z výroby nevyjde nic, co bychom sami nejedli a na co bychom nemohli být právem hrdí. Madeťákem nejste jen v práci, je to srdeční záležitost, která důchodem nekončí.

Co tedy ve zkratce znamená být MADEŤÁKEM?

Madeťák je člověk, který je hrdý na svou práci a logo Madeta by zaznamenal i z vesmíru. Ač je občas přejedený Lipánky, tak ví, že je součástí velké rodiny, na kterou se může vždy spolehnout. Madeťák bere značku Madeta za svou a za dobré jméno firmy cítí zodpovědnost. Nebojí se výzev, ale ani přiznat si, pokud je něco nad jeho síly. Nezná slovo „nejde“ a společně se svými kolegy se vždy snaží vymyslet možnost, jak to půjde.

Pokud Vás naše filozofie oslovila, zkuste si vybrat v nabídce aktuálně obsazovaných pozic, nebo nám napište, co by Vás v Madetě bavilo dělat… Těšíme se na Vás.

Lipánek

Proč pracovat v Madetě?

Práce našich zaměstnanců si opravdu vážíme, a proto jim nad rámec mzdy poskytujeme i další benefity.

ikona

5 týdnů dovolené

Uvědomujeme si, jak je důležité správně rozložit svůj čas mezi práci a rodinu, čtyři týdny dovolené ročně na to prostě nestačí.

5 týdnů dovolené
Možnost kariérního růstu
ikona

Možnost kariérního růstu

Pro šikovné lidi je v Madetě vždy místo, Vaše zkušenosti a schopnosti jsme připraveni ocenit kariérním růstem.

ikona

Podpora vzdělávání a osobního rozvoje

Našim zaměstnancům nabízíme možnost zúčastnit se celé škály kurzů a seminářů. Oceňujeme však také vlastní iniciativu v hledání způsobů osobního rozvoje.

Podpora vzdělávání a osobního rozvoje
Příspěvek na penzijní spoření
ikona

Příspěvek na penzijní spoření

Myslíme i na váš důchod, na který rádi přispějeme.

ikona

Příspěvek do cafeterie Sodexo

Jako náš zaměstnanec máte možnost využít měsíční příspěvek do cafeterie Sodexo. Příspěvek tak můžete využít v mnoha prodejnách a na nespočet služeb.

Příspěvek do cafeterie Sodexo
Nákup výrobků za zvýhodněné ceny
ikona

Nákup výrobků za zvýhodněné ceny

Na pracovištích jsou kantýny, ve kterých máte možnost nákupu produktů za zvýhodněné ceny.

ikona

Závodní stravování

Jako zaměstnanec získáte příspěvek na stravování v našich závodních jídelnách, které jsou součástí vašeho pracoviště.

Závodní stravování
Další zaměstnanecké benefity
ikona

Další zaměstnanecké benefity

Možnost užívat služební telefon pro soukromé účely, dle pracovní pozice jsou k dispozici služební vozy a mnoho dalších benefitů.